Joga w Lengrenówce

Joga w „Lengrenówce"

Od grudnia zapraszamy w każdą środę o godz. 18 na kameralne spotkanie z Vinyasa jogą w Lengrenówce.

Vinyasa joga to sztuka łączenia ruchu z oddechem. Nazwa stylu złożona jest z sanskryckich słów nyasa, czyli "umiejscowić, ułożyć" oraz vi – "w ciekawy, oryginalny sposób". Praktyka polega więc na płynnym przechodzeniu z pozycji w pozycję w zgodzie z rytmem własnych wdechów i wydechów. Styl umożliwia dużą swobodę ruchu i daje przestrzeń na poszukiwanie płynności na macie i miękkości w ciele. Zajęcia dodają energii, zwiększają świadomość ciała, pomagają w skupieniu i koncentracji.

Zajęcia odpowiednie dla osób początkujących. Zapraszamy z własną matą.
Grupa liczy max. 5–6 osób. Na spotkanie obowiązują zapisy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonem: +48 694 725 826.

Czas trwania: 1 godz.

Miejsce: Lengrenówka, ul. Brzozowa 6/8a

Koszt: 30 zł (jedne zajęcia) lub 110 zł (karnet na 4 zajęcia)

Najbliższe terminy: 1, 8, 15 grudnia

Płatność przelewem na konto Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego na numer: Bank Pekao S.A. 21 1240 6175 1111 0000 4577 6634

Prosimy, aby wpisywali Państwo w treści przelewu następujące informacje: JOGA, imię i nazwisko uczestnika, termin zajęć, paragon czy faktura.

Prowadzenie: Gabriela Stankiewicz – magistra sztuki, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej oraz studiów podyplomowych „Joga i Relaksacja” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła kurs nauczycielski RYT 200h w nurcie Vinyasa Yoga.