Warsztaty komiksowe w lengrenowce

Bazgrzesz coś na marginesach zeszytów? Rysujesz w trakcie pracowych narad? A co gdyby tchnąć życie i opowieść w Twoje szkice?

Zapraszamy na Warsztaty Komiksowe, prowadzone przez Edytę Bystroń, autorkę komiksów i doświadczoną nauczycielkę rysunku. Mile widziani są zarówno ci, którzy chcą zacząć swoją przygodę z komiksem, jak i ci, którzy na na naszych warsztatach już byli.

Warsztaty są skierowane do młodzieży i dorosłych (12+, bez górnej granicy wieku!).

Wszystkie materiały do rysowania zapewnia Muzeum – nic nie musisz przynosić!

Zapisy prowadzone są poprzez formularz dostępny pod tym linkiem: https://forms.gle/HSoVz9emDFUBZJ4z7

Kilka informacji praktycznych:

• cykl warsztatów komiksowych składa się z 3 zajęć;
  • zajęcia trwają 2 godziny;
  • zajęcia odbywają się w środy o 18:00, raz na dwa tygodnie:
    25 maja, 8 czerwca, 22 czerwca;
  • koszt uczestnictwa w całym cyklu to 90 zł.

Zajęcia odbywają się w Lengrenówce – Pracowni Muzeum Karykatury, ul. Brzozowa 6/8a w Warszawie.

Ostatecznym potwierdzeniem zapisu na warsztaty jest ich opłacenie – instrukcję płatności otrzymasz mailem.

warsztaty komiksowe w lengrenowce