Alicja Siemko

Anna Dębska

PLENERKI

Przez całe wakacje zapraszamy na otwarte Plenerki – warsztaty rysunkowe na wolnym powietrzu obok Lengrenówki prowadzone przez studentki i studentów warszawskiej ASP.

Najbliższy plenerek 28 sierpnia o 13.00 poprowadzi Alicja Siemko - studentka scenografii na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Alicja o sobie: Przede wszystkim rysuję węglem, ale też mieszam różne techniki takie jak monotypia i akryle. Jeśli chodzi o malarstwo to głównie maluje farbami olejnymi. Uważam, że natura jest niesamowicie inspirująca, zarówno przy realistycznym pejzażu jak i dla abstrakcji.

Tym razem będziemy zajmować się pejzażem.

Czas trwania: 90 minut

Wstęp wolny, nie trzeba się zapisywać. Muzeum zapewnia materiały do warsztatów.

Zaplanowane Plenerki:

3 lipca – Plenerek: portrety – Agnieszka Probola