oprowadzanie po wystawie Satyrykon Marcin Matuszewski

Oprowadzanie z audiodeskrypcją po wystawie Satyrykon 2022

30 września, godz. 17.00 – oprowadza Marcin Matuszewski

W tym roku odbędzie się jubileuszowy 10. Festiwal Kultury bez Barier

Impreza organizowana przez Fundację Kultury bez Barier, Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich i m.st. Warszawę to wielkie święto dostępności, dzięki któremu osoby z różnymi potrzebami, szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, mogą korzystać z dostępnych spektakli, koncertów, pokazów filmowych, wystaw, warsztatów i spotkań. Festiwalowy program tworzą instytucje i organizacje kultury z całej Polski. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 30.09-9.10.2022, a hasło przewodnie jubileuszu brzmi MOŻEMY!

W tym roku również Muzeum Karykatury bierze udział w tym wspaniałym święcie dostępności. W związku z tym zapraszamy Was na oprowadzanie po naszej aktualnej wystawie Satyrykon 2022. Oprowadzanie z audiodeskrypcją zaplanowane na piątek 30.09 na godzinę 17.00 poprowadzi Marcin Matuszewski – edukator i przewodnik muzealny, animator działań kulturalnych i tw.

Zapraszamy! Wstęp w cenie biletu ulgowego (5 zł)