V Ogolnopolski konkurs na rysunek prasowy im. Aleksandra Wolosa Olsztyn 2023

Warsztaty komiksowe dla młodzieży i dorosłych
z Edytą Bystroń

8 luty, 1, 15, 29 marca, 12 kwietnia
18:00 – 20:00

Już w lutym rozpoczynamy nowy cykl warsztatów komiksowych w Lengrenówce. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe chcące rozwijać swoje umiejętności rysunkowe i literackie. Każde spotkanie będzie poświęcone innej technice i innemu zagadnieniu z zakresu komiksu i ilustracji. Warsztaty prowadzone w oparciu o autorski program dostarczą uczestnikom i uczestnikom wiele inspiracji, ciekawostek oraz wiedzy na temat tworzenia opowieści graficznych. To okazja do wyjścia ze swoimi pomysłami, opowiedzenia o tym co jest dla nas ważne i skonfrontowania się z postawionymi zadaniami. Praca w grupie, w przyjaznej, twórczej atmosferze sprzyja rozwojowi pomysłów i prowokuje do działania. Każde spotkanie będzie polegało na krótkim przedstawieniu omawianego problemu w formie prezentacji oraz na szeregu ćwiczeń rysunkowych, których efektem będą indywidualnie zrealizowane prace – ilustracje oraz krótkie formy komiksowe. W ramach warsztatów można korzystać z biblioteczki komiksowej.

Istnieje możliwość dołączenia do grupy w każdym momencie jednak najlepiej wziąć udział w całym cyklu.

Zapraszamy do zapisów już teraz. Ilość miejsc ograniczona.

ZAPISY NA WARSZTATY ZAKOŃCZONE!

Koszt: 200 zł

Wiek: 12+